چهارشنبه, 1 اسفند 1397
عنوان : جلسه هیات عالی سرمایه گذاری و مشاركت شهرداری ایلخچی تشكیل شد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ 
ساعت : ۱۰:۵۶:۴۲

امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۱

جلسه هیات عالی سرمایه گذاری و مشاركت شهرداری ایلخچی تشکیل شد

جلسه هیات عالی سرمایه گذاری شهرداری ایلخچی با حضور شهردارمحترم ایلخچی،اعضای شورای اسلامی،اعضای هیات عالی سرمایه گذاری و یکی از سرمایه گذاران در سالن اجتماعات شهرداری ایلخچی تشکیل شد. در ابتدا مهندس شقاقی شهردار ایلخچی ضمن با اهمیت شمردن جلسات هیات عالی سرمایه گذاری، حضور سرمایه گذاران را در جلسات جهت پیگیری روند اجرای پروژه مفید دانسته و از اعضای هیات عالی خواستند باپیگیری جدی پروژه های فعال، موجبات بهره برداری این پروژه ها را دراسرع وقت فراهم آورند.
همچنین ایشان افزودند: با توجه به وجود محدودیت هایی که در جهت تأمین اعتبار  طرح ها عمرانی در شهر ها به وجود آمده است ، شهرداری ها بایستی خود بصورت مستقل، در جهت اجرا و تأمین اعتبار پروژه های عمرانی اقدام نمایند.از طرفی هر طرحی که شهرداری قصد اجرای آن را دارد، از قبل در بودجه سالانه بایستی ردیفی برای آن اختصاص داده شود و بر اساس درآمدهای پیش بینی شده، محل تأمین اعتبار آن مشخص باشد.از این روست که پروژه های مورد نظر شهرداری ها جهت آبادانی و رشد شهر، نیاز به یک منبع مالی جدا از منابع دولتی و نیز درآمدهای محدود خود دارد که بتواند با فراغ بال در جهت رسیدن به آرمان شهر خود قدم بردارد. افزایش رقابت شهرهای کشور در جهت جذب سرمایه و سرمایه گذار، نشان از این موضوع دارد که اهمیت جذب سرمایه گذاری بیش از پیش در عرصه مدیریت شهری  آشکار شده است.

درادامه سرمایه گذار حاضر در جلسه ،در خصوص بر طرف نمودن مشکلات  موجود توضیحات لازم را ارایه دادند. و مقرر گردید برنامه زمانبندی را در اسرع وقت تقدیم هیات عالی نمایند.

همچنین مسئول سرمایه گذاری نیز گزارشی در خصوص  روند پیشرفت فیزیکی پروژه ها ارایه داده و مفاد مندرج در صورتجلسه مورد بررسی قرار گرفت. در پایان مهندس شقاقی شهردار ایلخچی، ضمن تقدیر و تشکر از حاضرین، بر اتمام پروژه ها در اسرع وقت و پیگیری روند اجرایی پروژه های سرمایه گذاری تاکید نمودند.

 

روابط عمومی، امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری ایلخچی


نمایش تعداد بازدیدها : 42

بازگشت           چاپ چاپ         
 
سایت پورتال شهرداری ایلخچی

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0