يکشنبه, 27 آبان 1397
عنوان : ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی افتتاح شد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ 
ساعت : ۱۴:۰:۵۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی افتتاح شد

 

ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (RINOTEX 2018) با شرکت بیش از ۱۶۰۰ طرح فناورانه در محل نمایشگاه بین‌المللی تبریز افتتاح شد.

آئین افتتاح این نمایشگاه با حضور مسئولان ارشد کشوری و استانی، فناوران، سرمایه‌گذاران و صنعت‌گران در سالن شمس تبریزی برگزار شد.

این نمایشگاه با هدف تجاری سازی فناوری، بسترسازی برای تکمیل چرخه ی علم تا فناوری و فناوری تا کسب و کار، شناسایی و معرفی نوآوری‌ها و اختراعات فناورانه و طرح‌ها و ایده‌های دانش‌محور، معرفی توانمندی‌های پژوهشی و فناوری و بسترسازی برای کاربردی کردن آنها، ایجاد ارتباط بین دانشگاهیان و فناوران با بخش‌های مختلف اقتصادی و اجرایی، گسترش همکاری‌های فناورانه منطقه‌ای، ملی و بین‌المللی، ایجاد فضای مناسب کسب و کار برای نخبگان علمی و فناوری و شکل‌گیری شرکت‌های دانش‌بنیان، جذب سرمایه‌گذاری برای فرصت‌های سرمایه‌گذاری دانش‌بنیان و افزایش صادرات محصولات و خدمات دانش‌بنیان برگزار می‌شود.

یک هزار و 600 طرح فناورانه از 27 استان کشور به همراه 15 طرح خارجی از کشورهای ترکیه، چین، اتریش، سوئیس، مالی، آذربایجان، ارمنستان و قزاقستان برای حضور در این نمایشگاه ثبت نام کرده‌اند و قرار است 5 هیات خارجی نیز در طول برگزاری نمایشگاه از آن دیدن کنند.

ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (RINOTEX 2018) از 10 تا 14 آبان ماه از ساعت 15 تا 21 در محل نمایشگاه بین‌المللی تبریز برای بازدید علاقمندان دایر است.بازگشت           چاپ چاپ         
 
سایت پورتال شهرداری ایلخچی

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0