جمعه, 2 فروردين 1398
عنوان : ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی افتتاح شد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ 
ساعت : ۱۴:۰:۵۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی افتتاح شد

 

ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (RINOTEX 2018) با شرکت بیش از ۱۶۰۰ طرح فناورانه در محل نمایشگاه بین‌المللی تبریز افتتاح شد.

آئین افتتاح این نمایشگاه با حضور مسئولان ارشد کشوری و استانی، فناوران، سرمایه‌گذاران و صنعت‌گران در سالن شمس تبریزی برگزار شد.

این نمایشگاه با هدف تجاری سازی فناوری، بسترسازی برای تکمیل چرخه ی علم تا فناوری و فناوری تا کسب و کار، شناسایی و معرفی نوآوری‌ها و اختراعات فناورانه و طرح‌ها و ایده‌های دانش‌محور، معرفی توانمندی‌های پژوهشی و فناوری و بسترسازی برای کاربردی کردن آنها، ایجاد ارتباط بین دانشگاهیان و فناوران با بخش‌های مختلف اقتصادی و اجرایی، گسترش همکاری‌های فناورانه منطقه‌ای، ملی و بین‌المللی، ایجاد فضای مناسب کسب و کار برای نخبگان علمی و فناوری و شکل‌گیری شرکت‌های دانش‌بنیان، جذب سرمایه‌گذاری برای فرصت‌های سرمایه‌گذاری دانش‌بنیان و افزایش صادرات محصولات و خدمات دانش‌بنیان برگزار می‌شود.

یک هزار و 600 طرح فناورانه از 27 استان کشور به همراه 15 طرح خارجی از کشورهای ترکیه، چین، اتریش، سوئیس، مالی، آذربایجان، ارمنستان و قزاقستان برای حضور در این نمایشگاه ثبت نام کرده‌اند و قرار است 5 هیات خارجی نیز در طول برگزاری نمایشگاه از آن دیدن کنند.

ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (RINOTEX 2018) از 10 تا 14 آبان ماه از ساعت 15 تا 21 در محل نمایشگاه بین‌المللی تبریز برای بازدید علاقمندان دایر است.


نمایش تعداد بازدیدها : 39

بازگشت           چاپ چاپ         
 
سایت پورتال شهرداری ایلخچی

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0