چهارشنبه, 26 تير 1398
عنوان : تفاهم نامه همكاری اعطای تسهیلات صفر درصد به رانندگان تاكسی و اتوبوس شهری با رویكرد پوشش بیمه ای با حضور جمالی نژاد امضاء شد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ 
ساعت : ۱۰:۳۸:۱۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

تفاهم نامه همكاري اعطاي تسهيلات صفر درصد به رانندگان تاكسي و اتوبوس شهري با رويكرد پوشش بيمه اي با حضور جمالي نژاد امضاء شد

 

همزمان با ايام الله دهه فجر براي نخستين بار در كشور تفاهم نامه همكاري اعطاي تسهيلات صفر درصد به رانندگان حمل و نقل عمومي شهري شامل تاكسي و اتوبوس با رويكرد پوشش بيمه اي با حضور جمالي نژاد معاون عمران و توسعه امور شهري و روستايي وزير كشور امضاء شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداريها و دهياري هاي كشور، اين تفاهم نامه دوشنبه 15 بهمن طي مراسمي با حضور معاون عمران و توسعه امور شهري و روستايي وزير كشور به امضاي مديران عامل بانک قرض الحسنه مهر ایران، بيمه دانا و اتحاديه هاي تاکسیرانی‌ها و اتوبوسرانی‌های شهری کشور رسيد.

جمالي نژاد در اين مراسم طي سخناني گفت: طرح پوشش بیمه‌ای رانندگان حمل و نقل عمومی شهری با تسهیلات قرض الحسنه صفر در صد در راستای اجرای طرح‌های حمایتی ویژه رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی شهری براي نخستين بار در كشور اجرايي مي شود.

وي افزود: در این طرح که برای اولین بار در قالب توافق‌نامه‌ای چند جانبه میان بانک قرض الحسنه مهر ایران، بیمه دانا و اتحادیه تاکسیرانی‌ها و اتوبوسرانی‌های شهری کشور منعقد می‌گردد؛ بانک قرض الحسنه مهر ایران با تأمین و پرداخت تسهیلات بدون سود در قالب کارت اعتباری تا سقف 30 میلیون ریال در حوزه رانندگان تاکسی و تا سقف 60 میلیون ریال در حوزه رانندگان اتوبوس شهري اقدام می‌نماید.

وي اضافه كرد: با این کارت به متقاضیان این امکان داده می‌شود تا از خدمات بیمه تکمیل درمان، بیمه شخص ثالث و سایر بیمه نامه‌های مورد نیاز تا سقف در نظر گرفته شده استفاده نمایند و در اقساط 12 ماهه بدون پیش پرداخت و با سود صفر درصد نسبت به باز پرداخت آن اقدام نمایند .

وي اضافه كرد: این اعتبار به صورت سیستمی و بدون نیاز به مراجعه مجدد راننده به بانک برای سالهای بعدی نیز تمدید می‌شود.

معاون عمران و توسعه امور شهري و روستايي وزير كشور در بخش ديگري از سخنانش با بیان اینکه کلانشهرهای ما با ترافیک و آلودگی هوا دست و پنجه نرم می کنند گفت: ما تنها نمی توانیم نظاره گر باشیم و باید برای جوان شدن حمل و نقل عمومی اقدام کنیم و طرح هايي نظير نوسازی ۶۷ هزار تاکسی که راه مهمی برای کاهش آلودگی و ترافیک به شمار می رود را پيگيري و اجرا نماييم.

شايان ذكر است بر اساس مفاد اين تفاهم نامه تمامي رانندگان فعال در حوزه تاكسيراني و اتوبوسراني شهري كشور و خانواده هاي تحت تكفل آنان ميتوانند از خدمات بيمه تكميل درمان و ساير خدمات بيمه اي بهره مند شوند.


نمایش تعداد بازدیدها : 38

بازگشت           چاپ چاپ         
 
سایت پورتال شهرداری ایلخچی

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0