چهارشنبه, 26 تير 1398
عنوان : جرائم تسهیلات حوادث غیرمترقبه در سال جاری بخشوده می‌شوند
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ 
ساعت : ۱۰:۴۰:۱۲

امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۱

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی:
 
جرائم تسهیلات حوادث غیرمترقبه در سال جاری بخشوده می‌شوند
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی گفت: دریافت کنندگان تسهیلات مسکن روستایی و حوادث غیرمترقبه، اگر تا آخر امسال اصل تسهیلات را پرداخت کنند شامل بخشودگی سود و جرائم تسهیلات می شوند.

علی جهانگیری روز سه شنبه در جلسه ستاد تسهیل سرمایه گذاری و رفع موانع تولید شهرستان میانه از افرادی که تسهیلات حوادث غیرمترقبه و مسکن دریافت کرده اند، خواست با توجه به اتمام سال جاری با پرداخت اصل تسهیلات از مزایای بخشودگی سود و جرائم بهره مند شوند.

وی در بازدید از طرح های سرمایه گذاری و دانش بنیان دامپروری میانه اظهار داشت: این طرح می تواند در توسعه نژاد کارآمد و افزایش تولید گوشت با بهره وری بالا موثر واقع شود.

جهانگیری، صنایع تبدیلی کشاورزی در بخش ترکمانچای را از دیگر طرح های مهم کارآفرینی عنوان نمود و گفت: این طرح می تواند به تکمیل زنجیره تامین و تولید در بخش کشاورزی منجر شود.

وی سرمایه گذاری های موجود در سطح کشور به ویژه شهرستان میانه را نشانه امید در کشور با توجه به پمپاژ یاس و ناامیدی از سوی دشمنان خواند و افزود: برخی مشکلات بر سر راه سرمایه گذاری وجود دارد که در این شهرستان مشکلات پنج واحد بزرگ مورد بررسی قرار گرفت و از سوی مسئولان اقدام لازم اعمال می شود.


نمایش تعداد بازدیدها : 41

بازگشت           چاپ چاپ         
 
سایت پورتال شهرداری ایلخچی

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0