چهارشنبه, 1 خرداد 1398
عنوان : همایش بزرگ شوراها در اسكو برگزار شد
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ 
ساعت : ۶:۳۴:۳۸

امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۱

همایش بزرگ شوراها در اسکو برگزار شد
 
به مناسبت گرامیداشت روز شوراها، همایشی با حضور مهندس رضی منش،فرماندار محترم اسکو و اعضای شورای شهر و روستایی امروز در اسکو برگزار شد.
در این همایش که امام جماعت محترم ایلخچی، بخشدار و شهردار محترم ایلخچی و اعضای محترم شورای اسلامی شهر ایلخچی نیز حضور داشتند،مهندس رضی منش با تاکید بر جایگاه شوراها گفتند:همه مسئولان و دستگاههای اجرایی وظیفه دارند در راستای تقویت شوراها و حل مشکلاتی که وجود دارد تلاش نمایند.
فرماندار اسکو تصریح کرد:شورا در واقع زبان گویای مردم است تا مطالبات و خواسته های مردم را مطرح و پیگیری نماید از این رو باید در جهت ارتقای کیفی خدمات شورا نیز گام های بلندی برداریم.
 
وی شورا را امین مردم خواند و خاطرنشان کرد: شوراها امین مردم می باشند تا پروژه های عمرانی و خدماتی رشد و توسعه یابد و مشکلات رفع گردد از این رو رسالت مهمی بر دوش شوراها است. 
فرماندار اسکو یادآور شد: شوراها نماد اداره گروهی و خرد جمعی جامعه می باشد دولت تدبیر و امید نیز جایگاه مهمی برای شوراها قائل است و در جلساتی بر توجه به شوراها در انجام وظایف تاکید شده است.
مهندس رضی منش در ادامه گفتند: برآنیم تا زمینه همراهی مسئولان و مردم را توسعه بخشیم که این همایش می تواند یک گام در این مسیر باشد.
ایشان در پایان از اعضای شوراهای شهر و روستا و شهرداران حاضر در همایش تقدیر و تشکر نمودند. 
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ایلخچی

نمایش تعداد بازدیدها : 17

بازگشت           چاپ چاپ         
 
سایت پورتال شهرداری ایلخچی

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0