چهارشنبه, 1 خرداد 1398
عنوان : رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها: اولین مرحله اعتبارات سوخت شهرداریها و دهیاریها پایان اردیبهشت ماه پرداخت می شود
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ 
ساعت : ۶:۵۰:۲۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

رييس سازمان شهرداري ها و دهياري ها: اولين مرحله اعتبارات سوخت شهرداريها و دهياريها پايان ارديبهشت ماه پرداخت مي شود

معاون عمران و توسعه امور شهري و روستايي وزير كشور و رييس سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور اعلام كرد: اولين مرحله اعتبارات سوخت شهرداري ها و دهياري ها در سال جاري تا پايان اردیبهشت پرداخت می‌شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، مهدي جمالي نژاد با بيان مطلب فوق در حاشيه همايش آموزشي شوراهاي اسلامي روستاهاي استان گلستان افزود: از ابتداي تاسيس دهياري ها در كشور تا كنون اعتباري بالغ بر ۲۰ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به منظور تقويت خدمات رساني آبه روستاييان، اداره بهتر روستا، ايجاد و تقويت زيرساختها و كمك به اجراي طرح هاي عمران روستايي به دهياري هاي سراسر كشور پرداخت شده است.

وي افزود: بیش از ۱۵ هزار میلیارد تومان از این اعتبار، كه حدود ۷۵ درصد آن را شامل مي شود، در دولت هاي يازدهم و دوازدهم طي پرداخت شده است.

جمالي نژاد با اشاره به تاسیس 37 هزار و 48 دهياري از سال 1382 تاكنون در مناطق روستايي كشور افزود: هفت هزار و 858 دهیاری از ابتدای دولت یازدهم تاکنون تاسیس شده است.

وي با اشاره به لزوم برنامه ریزی و توجه ویژه به روستاها و شهرهای کوچک به منظور کاهش مهاجرت ها به شهرهاي بزرگ و كلانشهرها گفت: رویکرد دولت در راستای محرومیت زدایی و ایجاد توسعه پایدار، توزیع عادلانه خدمات و امکانات در مناطق شهری و روستایی است.


نمایش تعداد بازدیدها : 6

بازگشت           چاپ چاپ         
 
سایت پورتال شهرداری ایلخچی

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0