چهارشنبه, 1 خرداد 1398
عنوان : بازدید شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ایلخچی از پروژه های شهرداری
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ 
ساعت : ۷:۵۹:۲۸

امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۱

بازدید شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ایلخچی از پروژه های شهرداری
در این بازدید که مهندس شقاقی شهردار محترم ایلخچی ، اعضای محترم شورای اسلامی شهر ایلخچی و مسئول محترم خدمات شهری  حضور داشتند، مهندس شقاقی شهردار ایلخچی بر تسریع در رفع موانع و مشکلات پروژه های شهرداری  تاکید نمود.
مهندس شقاقی در حاشیه بازدید از طرح ها و پروژه‌های عمرانی و خدماتی سطح شهر، با اشاره به اهمیت مقوله خدمت رسانی به همشهریان عزیز ، رفاه وآرامش مردم را جز ضروری ترین اهداف شهرداری بر شمرده وایجاد بسترهای مناسب توسعه‌ای در سطح شهر ایلخچی را از مولفه‌های ایجاد شهری زیبا ومدرن بر شمرد. 
شهردار ایلخچی در بازدید از پروژه کمربندی و مسیر ارتباطی دشت یال، بر ضرورت رفع مشکلات ترافیکی ایلخچی وسریع دراتمام پروژه طبق زمانبندی مشخص تاکید وپیشرفت پروژه‌ها را چشمگیر ومثبت ارزیابی نمود.
مهندس شقاقی ضمن بازدید از ایستگاه قطار ایلخچی، بر لزوم رعایت استاندارد سازی ونظارت دقیق در ایمنی سازی محوطه و هدایت صحیح ابهای سطحی در محدوده راه آهن تاکید نمودند.
شهردار ایلخچی و اعضای شورای اسلامی شهر ایلخچی در ادامه این بازدید از چندین پروژه عملیاتی دیگر دیدن نموده ولزوم حل مسائل ومشکلات و پیشبرد کلی طرح را خواستار و رفع برخی مشکلات وایجاد هماهنگی بین بخشی را در به نتیجه رسیدن پروژه های کلیدی شهرداری مورد تاکید قرار دادند.
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ایلخچی

نمایش تعداد بازدیدها : 19

بازگشت           چاپ چاپ         
 
سایت پورتال شهرداری ایلخچی

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0