چهارشنبه, 26 تير 1398
    /  3
عنوان : شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) تسلیت باد
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ 
ساعت : ۸:۱۱:۳۳

امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۱

شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) تسلیت باد

سُبْحَانَ الَّذِی أَسْرَى بِعَبْدِهِ لَیْلا مِنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَى الْمَسْجِدِ الأقْصَى الَّذِی بَارَکْنَا حَوْلَهُ لِنُرِیَهُ مِنْ آیَاتِنَا إِنَّه هُوَ السَّمِیعُ الْبَصِیرُ 

شب قدر به سبب نزول قرآن، شبی شکوهمند است، شبی که والاترین و پربرکت ترین شب های سال به شمار می رود و از شب های با عظمت، مقدس و متبرکی است که  زندگی مومن در آن سراسر رنگ خدا می گیرد، این شب فرصتی مغتنم، برای شستشوی آینه دل از زنگار گناه و معصیت است.
 ایام شهادت جانگداز این امام همام مقارن است با لیالی پر برکت قدر که مشتاقان لقاء محبوب را به خود می خواند تا با احیاء این لیالی، ،ناب ترین و زلال ترین صحنه نیایش انسان در مقام بندگی را به نمایش گذارند .
حضرت علی (ع) امیر خوبی ها، این مظهر عدالت، آزادگی و جوانمردی گویای عظمت و جاودانگی امامی است که در سرتاسر عمر پر برکتش بدون هیچ دلبستگی به دنیا، پاسدار اخلاق، حرمت و کرامت انسانی بود .براستی فرزند کعبه حقیقتی بزرگ است که همچون خورشید دریای بیکران انسانیت را گرم می کند. 
ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در لیالی قدر، سالروز شهادت حضرت علی ابن ابی طالب(ع) را محضرحضرت ولی عصر (عج)  وتمام مسلمانان جهان، مخصوصا" مردم ولایتمدار ایلخچی تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال توفیق رهروی هرچه بیشتر از منویات آن امام همام را طلب می‌نماییم.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ایلخچی


نمایش تعداد بازدیدها : 28

بازگشت           چاپ چاپ         
 
سایت پورتال شهرداری ایلخچی

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0