چهارشنبه, 26 تير 1398
عنوان : راهپیمایی باشكوه روز قدس در ایلخچی
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ 
ساعت : ۱۵:۱۱:۴۹

امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۱

راهپیمایی باشکوه روز قدس در ایلخچی

 همزمان با سراسر کشور، باحضور پرشور مسئولین و مردم ولایت مدار بخش، راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور گسترده مردم روزه‌دار ایلخچی، روز جمعه 10 خرداد با شکوهتر از سالهای گذشته در شهر ایلخچی برگزار گردید.

در این راهپیمایی گسترده که با حضور بخشدار و شهردار محترم ایلخچی، اعضای محترم شورای اسلامی شهر ایلخچی، روحانیت محترم، مسئولین ادارات، خانواده های معظم شهدا و مردم فهیم ایلخچی و روستاهای تابعه، دانشگاهیان، دانش آموزان، بسیجیان و نیروهای نظامی و انتظامی برگزار شد.

مردم انقلابی و ولایتمدار ایلخچی پس از تجمع در میدان شهرداری و قرائت آیاتی چند از کلام ا... مجید و دعای فرج، راهپیمایی را در خیابان اصلی این شهر در صف‌های فشرده آغاز و در حالی که پلاکاردهایی با محتوای حمایت از قدس شریف و سرکوبی رژیم غاصب صهیونیستی و عکسهایی از امام راحل(ره) و رهبر فرزانه انقلاب در دست داشتند، یک صدا با فریادهایی که لرزه بر پیکره پوشالی اشغالگران صهیونیست و حامیانشان می انداخت ، شعار "مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر آمریکا" سر داده اند تا حمایت خود را از مردم فلسطین و قیام مقدس شان اعلام کنند و به همه ابرقدرت ها هشدار دهنداسلام دیگر تحت سیطره آنان و عمال خبیث شان واقع نخواهد شد.

بسیاری از دانش آموزان، بسیجیان و از همه آحاد جامعه در این راهپیمایی حضور یافتند تا صلابت و انسجام خود را در مقابله با رژیم غاصب اسرائیل اعلام کنند.

 حجت‌الاسلام اسماعیلی امام جماعت محترم ایلخچی، در مورد اسرائیل و روز قدس صحبت کردند و نقشه‌ها و اهداف این رژیم را برای نمازگزاران تشریح فرمودند. در ادامه پرچم الحادي آمريكا و اسرائيل به آتش كشيده شده و قطعنامه پاياني در جایگاه قرائت گردید.

در پایان مراسم، مردم مومن و روزه دار نماز جماعت ظهروعصر را، به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمين اسماعيلي در مسجد ولیعصر(عج) اقامه نمودند.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ایلخچی

 

 

 

 


نمایش تعداد بازدیدها : 54

بازگشت           چاپ چاپ         
 
سایت پورتال شهرداری ایلخچی

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0