چهارشنبه, 26 تير 1398
عنوان : همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر در شهر ایلخچی برگزار شد
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ 
ساعت : ۶:۴۸:۵۷

امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۱

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر در شهر ایلخچی برگزار شد
همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی به مناسبت روز ملی مبارزه با مواد مخدر، روز حمعه 31 خرداد ماه 1398 در شهر ایلخچی برگزار گردید.  در این همایش که با حضور  فرماندار محترم شهرستان اسکو، بخشدار و شهردار محترم ایلخچی اعضای محترم شورای اسلامی شهر ایلخچی، مسئولین ادارات و مردم ورزش دوست ایلخچی برگزار شد،شرکت کنندگان بعد قرائت فاتحه و ادای احترام به شهدای گمنام شهر ایلخچی، مسیر خود را از پارک شقایق به طرف محوطه اداره ورزش و جوانان  آغاز کردند. همچنین شرکت کنندگان  در ادامه مسیر با حضور در گلزار مطهر شهدای ایلخچی با قرائت فاتحه، یاد و خاطره شهدای والا مقام را گرامی داشتند. 
مهندس رضی منش فرماندار محترم شهرستان اسکو و مهندس هاشمی بخشدار محترم ایلخچی، ضمن گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر، اشاره و اظهار داشتند: جامعه ای می تواند به پیشرفت و ترقی برسد که دارای جوانانی شاداب و با انگیزه باشد. همچنین از مهندس شقاقی شهردار محترم شهر ایلخچی به خاطر مساعدتهای همه جانبه جهت برگزاری این همایش،  تقدیر و تشکر بعمل آمد. 
در ادامه به قید قرعه به چند تن از شرکت کنندگان سه دستگاه دوچرخه و هدایای نقدی و غیر نقدی اهداء شد.
در پایان همایش در حرکتی نمادین، مهندس رضی منش فرماندار شهرستان اسکو، بخشدار و شهردار محترم ایلخچی، اعضای محترم شورای اسلامی و مسئولین حاضر به پویش نه به اعتیاد شهرستان ملحق شده و بیانیه شبکه بهداشت در این خصوص قرائت گردید. 
.
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ایلخچی

نمایش تعداد بازدیدها : 29

بازگشت           چاپ چاپ         
 
سایت پورتال شهرداری ایلخچی

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0