چهارشنبه, 26 تير 1398
عنوان : مراسم گرامیداشت شهدای 7 تیر و هفته قوه قضائیه در ایلخچی برگزار شد
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ 
ساعت : ۱۵:۳۲:۲۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مراسم گرامیداشت شهدای 7 تیر و هفته قوه قضائیه در ایلخچی برگزار شد

همزمان با گرامیداشت هفته قوه قضائیه مراسم بزرگداشت سالروز شهادت دکتر بهشتی و 72 تن از یاران با وفای امام(ره) در شهر ایلخچی برگزار شد.

این مراسم با حضور بخشدار و شهردار محترم ایلخچی،اعضای محترم شورای اسلامی و جمعی از مسئولان و مدیران شهر ایلخچی، نیروهای نظامی و انتظامی و اقشار مختلف مردم در مسجد ولیعصر(عج) ایلخچی برگزار شد.

در این مراسم که به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه و همچنین گرامیداشت یاد وخاطره شهدای هفتم تیر برگزار شد برنامه های مختلف عزاداری توسط مداحان اهل بیت عصمت وطهارت اجرا گردید.

در این مراسم حجت الاسلام اسماعیلی امام جماعت محترم ایلخچی با بیان اینکه واقعه هفتم تیر سبب شد تا نهال نوپای انقلاب اسلامی با سرعت و شتاب بیشتری به حیات خود ادامه دهد، افزود: شهید بهشتی از چهره‌های برجسته و ارزشمند انقلاب اسلامی بود و در دفاع از حقانیت دین اسلام و نظام اقدامات بسیاری انجام داد و در نهایت در مسیر تحقق عدالت اجتماعی به شهادت رسید.

ایشان با اشاره به اینکه شهدا جان خود را برای حفظ ارزش‌های انقلاب و نظام فدا کردند، اظهار کرد: خون شهدای هفت تیر سند مظلومیت و حقانیت نظام جمهوری اسلامی است.

همچنین قضات و کارکنان قضایی ایلخچی همراه با مردم ومسئولین نماز ظهر و عصر را به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا اسماعیلی اقامه نمودند.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ایلخچی


نمایش تعداد بازدیدها : 17

بازگشت           چاپ چاپ         
 
سایت پورتال شهرداری ایلخچی

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0