شنبه, 30 شهريور 1398
عنوان : جلسه پیگیری مطالبات و درخواست های شهروندان
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ 
ساعت : ۱۸:۱۸:۴۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

جلسه پیگیری مطالبات و درخواست های شهروندان

در این جلسه که در راستای پیگیری مطالبات و خواسته های مطرح شده شهروندان در جلسه میز خدمت  تشکیل شد، شهردار محترم ایلخچی،اعضای محترم شورای اسلامی و مسئولین واحدهای مختلف شهرداری در خصوص رفع مشکلات شهروندان به بحث و تبادل نظر پرداختند .

مهندس شقاقی شهردار ایلخچی جلب رضایتمندی شهروندان، ارتباط رو در رو و بدون واسطه مردم با شهردار و تکریم ارباب رجوع را از اهداف برگزاری جلسات ملاقات مردمی دانسته و پیگیری خواسته های شهروندان عزیز را  از اولویت های کاری شهرداری ایلخچی بر شمردند .

شهردار ایلخچی به دلیل اهمیت برخی از مشکلات مطروحه توسط شهروندان، دستور تشکیل جلسه اختصاصی با آنان داده تا بصورت ویژه و دقیق مشکلاتشان را بررسی و در مورد آنها تصمیم گیری نماید .

مهندس شقاقی در پایان  گفتند: مسئولین واحدها باید در خصوص رفع مشکلات شهروندی ، برنامه ریزی دقیق و پیگیری های مستمر داشته باشند و تحت هیچ شرایطی نباید مطالبات شهروندی را فراموش کنند و برای کلیه امورات مطروحه وقت کافی بگذارند.

همچنین به اطلاع می رساند ، شهروندان عزیز می توانند در روزهای دوشنبه هر هفته راس ساعت 8 الی  12قبل از ظهر، در ملاقات حضوری با شهردار محترم ،خواسته ها و مطالبات خود را مطرح نمایند.

روابط عمومی شهرداری ایلخچی


نمایش تعداد بازدیدها : 44

بازگشت           چاپ چاپ         
 
سایت پورتال شهرداری ایلخچی

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0