شنبه, 30 شهريور 1398
عنوان : برگزاری با شكوه جشن بزرگ عید غدیر خم در پارك شقایق ایلخچی
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ 
ساعت : ۱۳:۱۰:۱۸

امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۱

برگزاری با شکوه جشن بزرگ عید غدیر خم در پارک  شقایق ایلخچی

در این مراسم که فرماندار محترم شهرستان اسکو؛شهردار و بخشدار محترم ایلخچی ؛اعضای محترم شورای اسلامی شهر ایلخچی ؛ نیروهای نظامی و انتظامی و اقشار مختلف مردم حضور داشتند آیین بزگ داشت عید غدیر خم در پارک شقایق برگزار گردید.

این مراسم که به همت شهرداری ؛ بخشداریٰ شورای اسلامی شهر ایلخچی و همکاری هیئت های مذهبی، در جوار مزار  مطهرشهدای گمنام و در پارک شقایق برگزار شد با استقبال گرم شهروندان عزیز همراه بود.

مراسم با تلاوت ایاتی چنداز کلام الله مجید آغاز گردید و از مردم ولایتمدار و مومن ایلخچی  به خاطر حضور گرم و پور شورشان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

مهندس رضی منش فرماندار شهرستان اسکوٰدر این مراسم فرارسیدن عید سعید غدیر خم را به مردم ایلخچی تبریک گفت و ادامه داد: باید فارغ از دیدگاه های متفاوتی که وجود دارد و در راستای انجام کارهای فرهنگی، برنامه ریزی های کوتاه و بلند مدتی را برای مردم منطقه داشته باشیم

ایشان همچنین در رابطه با برخی ازپروِه های در حال اجرا در سطح شهر گفتند: پروژه‌هایی را در حوزه های مختلف در دست اقدام داریم و از همین رو در آینده خبرهای خوبی را برای تمام همشهریان گرامی خواهیم داشت.
در این مراسم  برنامه های شاد  و متنوع فرهنگی توسط هنرمندان محبوب شهر ایلخچی اجراشد و از طرف فرماندار محترم؛ بخشدار  و شهردار  محترم ایلخچی به تعدادی از تلاش گران عرصه هنر به پاس قدردانی از این عزیزان؛ لوح تقدیر  اعطا گردید.

روابط عمومی شهرداری ایلخچی


نمایش تعداد بازدیدها : 24

بازگشت           چاپ چاپ         
 
سایت پورتال شهرداری ایلخچی

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0