شنبه, 30 شهريور 1398
عنوان : بهره‌برداری از پروژه‌های شهرداری ایلخچی درهفته دولت
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ 
ساعت : ۱۸:۹:۱۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

بهره‌برداری از پروژه‌های شهرداری ایلخچی درهفته دولت
با حضور معاون محترم فرمانداری شهرستان اسکو،شهردار و بخشدار محترم ایلخچی،اعضای محترم شورای اسلامی و  اعضای محترم شورای اداری بخش اداری، پروژه های شهرداری ایلخچی با اعتباری بالغ بر  31 میلیارد و 513 میلیون ریال به بهره برداری رسید. در ابتدای آئین،حضار به همراه مسوولان با حضوردر مزار مطهر شهدا،به  شهدای گرانقدر ایلخچی و شهدای گمنام، ادای احترام نمودند.
در این مراسم مهندس شقاقی شهردار ایلخچی ضمن گرامیداشت هفته دولت گفتند: پروژه تفریحی تجاری الماس با اعتباری بالغ بر 35 میلیارد ریال احداث شده و جهت محوطه سازی2 میلیارد ریال هزینه شده است.
وی با اشاره به اجرا و بهره‌ برداری از پروژه ‌های مختلف توسط شهرداری ایلخچی افزود: در سال‌های اخیر مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر توجه بیش از پیش به رفع مشكلات شهروندان و زمینه‌سازی برای توسعه هرچه بیشتر شهر ایلخچی داشته‌اند و اجرای پروژه‌ های مختلف نشان از تلاش مدیریت شهری برای محرومیت‌زدایی است.
مهندس شقاقی خیابان كشی شامل زیر سازی ،آسفالت و جدول گذاری، ساماندهی معابر و محلات شهری را از جمله این پروژه ها عنوان كرده و گفتند: در سال 98 و در پنج ماهه اول سال تا سقف  11 میلیارد و 480 میلیون ریال برای  آسفالت ریزی معابر شهری، هزینه شده است.
روابط عمومی شهرداری ایلخچی


نمایش تعداد بازدیدها : 22

بازگشت           چاپ چاپ         
 
سایت پورتال شهرداری ایلخچی

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0