شنبه, 30 شهريور 1398
عنوان : دیدار كارشناسان بهزیستی با مهندس شقاقی شهردار ایلخچی
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ 
ساعت : ۱۲:۱۱:۴۴

امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۱

دیدار کارشناسان بهزیستی با مهندس شقاقی شهردار ایلخچی

 کارشناسان بهزیستی شهرستان اسکو با مهندس شقاقی شهردار ایلخچی دیدار کردند. در این دیدار که در دفتر شهردار صورت گرفت مهنس شقاقی اظهار کرد: شهرداری مساعدت‌های لازم را در خصوص صدور پروانه احداث و بازسازی و پایان کار برای تمامی ساختمان‌‏ها و اماکن تحت نظارت بهزیستی را با رعایت ضوابط و استانداردهای شهرسازی در مورد دسترس ‏پذیری افراد دارای معلولیت خواهد داشت.

شهردار ایلخچی تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین اقداماتی که شهرداری می‌تواند در راستای رفاه حال معلولین در سطح شهر انجام دهد بحث مناسب‌سازی معابر است و شهرداری ایلخچی با جدیت تمام موضوع را پیگیری خواهد کرد تا امکان بهره مندی عزیزان تحت پوشش بهزیستی را از امکانات رفاهی و زیرساخت های اجتماعی فراهم آورد.

همچنین شهردار ایلخچی آمادگی کامل شهرداری در راستای حمایت از برنامه فرهنگی و اجتماعی بهزیستی خبر داد و گفت: حضور مدیران شهرداری در کارگروه‌های تخصصی بهزیستی می‌تواند گره‌گشای بسیاری از مشکلات مددجویان این سازمان باشد.

مهندس شقاقی بر حمایت از برنامه‌های سازمان بهزیستی در راستای خدمات رسانی شایسته به قشر آسیب‌پذیر جامعه تأکید کرد و اظهار داشت: شهرداری می‌تواند با رعایت استانداردهای شهرنشینی و آماده‌کردن زیرساخت‌های شهری فضای سطح شهر را برای عبور و مرور معلولین مهیا و آماده کند و امیدواریم با توجه به امکانات و زیر ساخت‌هائی که شهرداری در این زمینه‌ها دارد بتوانیم گوشه‌ای از مشکلات فرهنگی این قشر را نیز برطرف کنیم.

روابط عمومی شهرداری ایلخچی


نمایش تعداد بازدیدها : 12

بازگشت           چاپ چاپ         
 
سایت پورتال شهرداری ایلخچی

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0