پنج‌شنبه, 25 مهر 1398
عنوان : طرح استقبال از مهر ۹۸ در شهرداری ایلخچی
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ 
ساعت : ۱۲:۰:۱۵

امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۱

طرح استقبال از مهر ۹۸ در شهرداری ایلخچی

شروع سال تحصیلی جدید و طرح «استقبال از مهر ۹۸» از موضوعات بسیار مهم محسوب می شود. بدین منظور شهرداری ایلخچی اقدام به برنامه‌ریزی دقیق و منسجمی در راستای اجرای مطلوب طرح استقبال از مهر ۹۸ با اتخاذ تمهیدات و انجام پیش‌بینی‌های لازم کرده است.

ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات به شهروندان و بویژه دانش آموزان عزیزدر راستای زیباسازی مراکز آموزشی و جلوه بخشیدن به نمای آن‌ها، ایمن‌سازی معابر منتهی به مراکز آموزشی و بازپیرایی فضای سبز، افزایش سطح همکاری‌ و تعاملات میان‌بخشی دستگاه‌های مختلف از جمله راهنمایی و رانندگی و آموزش و پرورش از جمله اهداف طرح استقبال از مهر است.

مجموع فعالیت‌ها و اقدامات لازم در راستای پیشبرد اهداف اجرایی طرح استقبال از مهر ۹۸ ، در قالب دو محور اصلی شامل اجرای اقدامات شاخص و ویژه متناسب با ایام بازگشایی مدارس و نیز استقبال از مهر و رسیدگی ویژه به امور نگهداشت شهر با اولویت پیرامون مراکز آموزشی   اجرایی می‏ شود.

پیرایش شهر و حذف زوائد فیزیکی و بصری نما، شست و شو و پاکسازی نماها و زیباسازی جداره های شهری، رسیدگی به وضعیت مبلمان شهری، المان‌های شهری و حذف زوائد فیزیکی، آسیب‌شناسی و رفع نواقص پل های عابر پیاده آسیب‌شناسی و رفع نواقص سرویس های بهداشتی شهری و پارکی، هرس شاخه‌های سرگیر و خشکه زنی درختان معابر، بازپیرایی ، ترمیم، مرمت و رفع نواقص فضای سبز(معابر ، رفیوژ، رمپ)، کاشت نهال، درختچه و گل و گیاه و...  با اولویت معابر منتهی به مراکز آموزشی از جمله این موضوعات است.

آسیب‌شناسی و رفع نواقص بوستان‌های مجاور مراکز آموزشی در راستای ایمن سازی و... از دیگر اقدامات صورت گرفته در این راستا است.

روابط عمومی شهرداری ایلخچی


نمایش تعداد بازدیدها : 28

بازگشت           چاپ چاپ         
 
سایت پورتال شهرداری ایلخچی

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0