چهارشنبه, 22 آبان 1398
عنوان : روز به ذلت كشیدن “استكبار جهانی” توسط دانش آموزان ایران زمین مبارك
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ 
ساعت : ۲۰:۴۰:۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

بسم الله‌الرحمن‌الرحیم 

یوم‌الله ۱۳ آبان یادآور رخدادهای سرنوشت‌سازی در تاریخ درخشان انقلاب اسلامی است. حماسه بزرگ ملت ایران و تسخیر لانه جاسوسی در ۱۳ آبان ۱۳۵۸، سالروز تبعید حضرت امام خمینی(ره) و روز دانش‌آموز از حماسه‌های فراموش ناشدنی فرزندان غیور این مرز و بوم الهی و آسمانی است. 

13 آبان ماه، روز دانش‌آموز، روز تجلی ارزش‌ها و صدور پیام انقلاب اسلامی به مظلومان و ستمدیدگان عالم، روز مبارزه با زیاده خواهی و ناعدالتی‌ها و روز حضور گسترده و پرشور مردم فهیم و قدرشناس ایران اسلامی در محکومیت توطئه‌های استکبار جهانی است.

پر واضح است که همبستگی مردم مسلمان و انقلابی و خروش دانش‌آموزان و دانشجویان با هوشیاری و بصیرت و پیروی از حضرت امام خمینی(ره) همینه پوشالی آمریکا را در این روز تاریخی و حماسی در هم شکست و عظمت انقلاب اسلامی را به جهانیان نشان داد.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره 36 هزار شهید دانش‌آموز، یوم‌الله 13 آبان و روزملی مبارزه با استکبار جهانی را به همه دانش‌آموزان عزیز و مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایلخچی بریک عرض نموده و از همشهریان عزیز دعوت می‌ گردد که در راهپیمایی روز 13 آبان حضور گسترده داشته باشند و یک بار دیگر با ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی پیمان دوباره ببندند.

روابط عمومی شهرداری ایلخچی


نمایش تعداد بازدیدها : 10

بازگشت           چاپ چاپ         
 
سایت پورتال شهرداری ایلخچی

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0