چهارشنبه, 22 آبان 1398
عنوان : برگزاری باشكوه راهپیمایی ۱۳ آبان در ایلخچی
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ 
ساعت : ۱۱:۵۷:۵

امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۱

برگزاری باشکوه راهپیمایی ۱۳ آبان در ایلخچی 
 
 
مراسم روز دانش آموز و راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان همزمان با سراسر کشور و پیش از ظهر امروز با حضور اقشار مختلف مردم ، دانش آموزان ، دانشجویان و اساتید دانشگاه ها ، علما و روحانیون و مدیران و مسئولین شهری از مقابل مدرسه عصمت(سپاه قدیم) به سمت میدان کشاورز در ایلخچی برگزار شد.
 
امروز خیابان‌های ایلخچی مملو از جمعیتی بود که برای دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی و لبیک‌گویی به فرمان مقام معظم رهبری به خیابان‌ها آمدند و نشان دادند که مردم ایلخچی همیشه در صحنه‌های حساس و سرنوشت‌ساز ملی پیشگام بوده و برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی همیشه آماده هستند .
 
دانش‌آموزان با بنرها و پارچه نوشته‌های  13 آبان ـ روز استکبار ستیزی را گرامی داشته و از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی دفاع کردند که این امر در واقع همان تجدید میثاق با انقلاب و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی بود.
 
در پایان مراسم حاج آقا اسماعیلی ـ  امام جماعت شهر ایلخچی پیرامون وقایع 13 آبان سخنرانی نموده و خاطر نشان کردند هدف اصلی ما در این مراسم بصیرت افزایی است و وقتی می‌گوییم مرگ بر  آمریکا  منظور ما مردم آمریکا نیستند بلکه منظور مبارزه با فرهنگ استکبار و دولت آمریکاست و آنچه برای ما مهم است نپذیرفتن سلطه آمریکاست و همچنین قطعنامه با تکبیرهای کوبنده قرائت و پرچم کفرآمیز امریکا و اسرائیل به آتش کشیده شد.
 
روابط عمومی شهر داری ایلخچی

نمایش تعداد بازدیدها : 19

بازگشت           چاپ چاپ         
 
سایت پورتال شهرداری ایلخچی

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0