شنبه, 23 آذر 1398
    /  2
عنوان : ولادت با سعادت اشرف اوصیاء،خاتم الانبیاء،پیامبرعطوفت ورافت و رحمت ،حضرت محمد (ص) و هفته وحدت برعموم مسلمین جهان مبارك باد.
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ 
ساعت : ۱۰:۱۵:۳۹

امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۱

 

ولادت با سعادت اشرف اوصیاء،خاتم الانبیاء،پیامبرعطوفت ورافت و رحمت ،حضرت محمد (ص) و هفته وحدت برعموم مسلمین جهان مبارک باد.

 

«الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم»

گرامی باد هفته ی وحدت، که درآن میثاق ها تحکیم  می شود ، پبمان ها استوارتر می گردد ، خون ها در هم می جوشد ، دست ها وبازوها درهم قرار می گیرد ، چهره ها بر یکدیگر لبخند مودت و صفا می زند ، قشرها همه باهمند ، امت، یکپارچه و منسجم است و شیعه و سنی، به یاد سالروز میلاد رسول گرامی اسلام، با هم و در کنار هم، در یک راه و به سوی یک هدف سرود وحدت می خوانند.

 

میلاد سراسر خیر و برکت آخرین فرستاده الهی، رسول خوبی ها، حضرت محمد مصطفی (ص) و ولادت با سعادت سلاله پاک و گرامی آن وجود بزرگوار، ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت و بزرگ پرچمدار شیعه راستین علوی حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته مبارک وحدت و اخوت را به عموم شیعیان و مسلمانان جهان به ویژه مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهر ایلخچی  تبریک عرض نموده، امیدست مسلمین جهان با تمسک به قرآن و عترت به یادگار مانده از رسول مهر، عطوفت و مهربانی و با وحدت و همدلی روزافزون، مسیر کمال و سعادت را با عزت و سربلندی بپیمایند.

روابط عمومی شهرداری ایلخچی


نمایش تعداد بازدیدها : 45

بازگشت           چاپ چاپ         
 
سایت پورتال شهرداری ایلخچی

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0