جمعه, 5 شهريور 1395 English          
فهرست

برنامه راهبردی شهرداری
پیوندها


ورود به سیستم
نام کاربري:
کلمه عبور:
ورود به سيستم
ثبت نام
کد عبور خود را فراموش کرده ام

آمار سایت
آمار کلی
آمار کل بازدید 48566
پربیننده ترین روز 14/07/1391
آمار پر بيننده ترين روز 233
بازديد امروز 2
بازديد ديروز 12

تعداد کاربران شناخته نشده (2)
تعداد کاربران شناخته شده (0)
مناسبت های سال 95
  رویدادهای جاری  
 
روز بزرگداشت ابوعلی سینا - روز پزشک

از 1/6/1395 تا 31/6/1395
در یکم شهریور
شهادت سید علی اندرزگو

از 2/6/1395 تا 31/6/1395
در دوم شهریور
آغاز هفته دولت

از 2/6/1395 تا 31/6/1395
در دوم شهریور
روز کارمند

از 4/6/1395 تا 31/6/1395
در چهارم شهریور
روز داروسازی

از 5/6/1395 تا 31/6/1395
در پنجم شهریور
روز بزرگداشت محمد بن ذکریای رازی

از 5/6/1395 تا 31/6/1395
در پنجم شهریور
 
 
 
 

گزیده اخبار
دسته بندي اخبار 
حاج آقا اسماعيلي امام جماعت شهر و بخش ابلخچي،بعنوان روحاني و مبلِّغ برتر استاني معرفي شدند.
در سومين روز از هفته دولت مسئولين و روساي ادارات بخش ايلخچي در تجديد ميثاقي دوباره با آرمانهاي امام خميني( ره ) و انقلاب اسلامي با امام جماعت بخش و شهر ايلخچي ، حضرت حجه ااسلام والمسلمين اسماعيلي ديدار كردند.
درهفته دولت یاد وخاطره همه شهدای اسلام ، انقلاب ودولت جمهوری اسلامی ایران راگرامی میداریم.
امروزه تردیدی وجود ندارد که لازمه زیستن پایدار انسان همزیستی با طبیعت است و هر جا و هر زمان این همزیستی در معرض مخاطره و آسیب و کمبود قرار گیرد زندگی انسانها نیز به اشکال مختلف با نابسامانی های گوناگون روبرو میگردد و از آجا که پارکها حلقه بارز واسط بین انسان و طبیعت هستند میتوان این مکانها را د ...
روز جمعه 1395/5/22 همزمان بادهه کرامت ودرآستانه سالروز میلاد حضرت ثامن الحجج، امام رضا (ع)، خادمان آستان قدس رضوی مهمان شهرایلخچی بودند.
به مناسبت دهه کرامت و در آستانه سالروز ولادت حضرت امام رضا (ع) خادمان حرم مطهر رضوی میهمان شهرایلخچی خواهند بود.
بسیج همیشه نقش سازنده درعرصه های مختلف داشته و در هر برهه زمانی ومکانی که بسیج ورود نموده است آثار مبارک وجهادی آن مشهود می باشد.
21 تیر ماه سال 95 در سرتا سر کشور...
بعد از یکماه عبادت و بندگی به درگاه خداوند متعال...
شهرداري ايلخچي همچون سالهاي گذشته در ارائه تسهيلات سفر هاي نوروزي در بين ادارات خدمات رساني استان رتبه برتر را به خود اختصاص داد.
در جلسه مورخه 1395/4/13 هيئت عالي سرمايه گذاري شهرداري ايلخچي قرارداد مشاركتي احداث بازار مركزي خشكبار با شركت ساختماني نهاد كار به مدير عاملي اسمعلي وفائي ملا محمود وبا امضاي رئيس هيئت مديره و نايب رئيس هيئت مديره شركت با شهرداري ايلخچي به نمايندگي آقاي مهندس نجمي شهردار ايلخچي به امضاء رسيد.
روز قدس در آخرين جمعه ماه مبارك رمضان امسال نيز گرامي داشته شد. نه تنها در كشورمان بلكه در اكثر كشور هاي اسلامي وحتّي غير اسلامي مردم آزاده با تجمع و راهپيمائي خود ،روز قدس را كه روز ابراز انزجار و نفرت از رژيم صهيونيستي و حاميان جنايتكار آن است، به عنوان يك روز تاريخي و جهاني با مردم آواره و خ ...
روز پنج شنبه مورخه 1395/4/10 فرصتي مغتنم به دست آمد تا در محفل نوراني خانواده هاي معزز شهداء، جانبازان و آزادگان عزيز شهر ايلخچي مفتخر باشيم.
حضرت امام خمینی ( ره ) : من طی سالیان دراز، خطر اسرائیل غاصب را گوشزد مسلمین نمودم که اکنون، این روزها به حملات وحشیانه خود به برادران و خواهران فلسطینی شدت بخشیده است و به ویژه در جنوب لبنان به قصد نابودی مبارزان فلسطینی پیاپی خانه و کاشانه ایشان را بمباران می‌کند.
همزمان با شب قدر در شب بيست ويكم رمضا ن مردم ومسئولين شهر و بخش ايلخچي به ياد شهداي 7 تير ( 72 تن از ياران امام خميني (ره) و انقلاب ) به سوگ نشستند.
به مناسبت هفته قوه قضائیه رییس ، و کارکنان دادگستری بخش ايلخچي و شهردار محترم و بخشدار ،شوراي اسلامي شهر ايلخچي ومسئولين ادارجات با امام جماعت شهر دیدار کردند.
قرارداد احداث واحد هاي تجاري بلوار بسيج با مشاركت سرمايه گذار ( آقاي جعفر خاصواني ) بعنوان سرمايه گذار حقيقي روز چهار شنبه مورخه 1395/4/2به امضا رسيد.
چندين سال است كه جهان اسلام در فتنه و آشوب كفار در گير است و بخشهائي از سرزمينهاي مسلمين در آتش جنگ و كينه مشتعل است .
صفحه1از212.بعدي.

فرم هاي تعهد مهندسين


سرمایه گذاری

ارسال پیامک
نظرسنجی

لطفا نظرخود را درخصوص عملکرد شهرداری بیان فرمائید .ارسال راي 

سایت پورتال شهرداری ایلخچی

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8