💢💢آئین تودیع و معارفه مسئول حراست شهرداری ایلخچی با حضور مدیرکل حراست استانداری آذربایجان شرقی، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ایلخچی و جمعی از مسولان و مدیران در سالن اجتماعات شهرداری ایلخچی برگزار شد.
🔸در این مراسم مدیرکل حراست استانداری آذربایجان شرقی به تشریح و اهمیت جایگاه حراست در سیستم اداری پرداختند.
🔺ایشان حراست را یکی از پایه های اصلی هر سازمان دانست و افزودند: وظیفه حراست پیشگیری از وقوع تخلف و تضرر مجموعه است.
🔹وی عنوان کرد حراست می بایست علاوه بر حفاظت از سرمایه های مادی در جهت حفظ سرمایه های انسانی سازمان که نقش اصلی ارائه خدمات به شهروندان را برعهده دارند بکوشد.
🔸مدیرکل حراست استانداری آذربایجان شرقی بر لزوم حفظ کرامت و شخصیت انسان ها توسط مسئول حراست تاکید کرد و متذکر شدند: حراست شهرداری مشاور شهردار در امور مختلف و امین پرسنل است و تخصص و تجربه او در مسائل مختلف می تواند راهگشا و هدایتگر کارکنان جهت جلوگیری از بروز مشکلات در شهرداری باشد.
🟡در ادامه مهندس مولایی شهردار ایلخچی، با قدردانی از تلاشهای آقای رجبی مسئول پیشین حراست شهرداری ایلخچی، وی را فردی صادق و پر تلاش دانسته و برای مسول جدید حراست شهرداری ایلخچی مهندس علی مددی آرزوی موفقیت نمودند.
🌕در پایان مراسم با تشکر از زحمات آقای رجبی، مهندس علی مددی با اهدای حکم به عنوان مسئول حراست شهرداری ایلخچی معرفی گردید.
✍️گفتنی است که مهندس علی مددی مسئولیت خدمات شهری و سرمایه‌گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری ایلخچی را نیز در کارنامه خود دارند.
🇮🇷روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ایلخچی

 

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تمدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.