#مسیر_دره_گاوداری
بهره گیری از متد استاندارد آماده سازی معابر شهری
#خدمتی_بی_منت_برای_رفاه_شهروندان
باتوجه به اینکه خیابان های هر شهری نمودی از فرهنگ جامعه آن شهر میباشد لذا اصولی وفنّی بودن آنها خیلی مهّم است .یعنی داشتن روسازی خوب بدون چاله وچوله و دست انداز وبدون ترک خوردگی و داشتن شیب یکنواخت وجدول بندی زیبا وتمیز. برای رسیدن به این مطلب لازم است بسترسازی وزیر سازی و روسازی آن طبق اصول فنّی وبادقّت کامل اجرا گردد.   
در این راستا و با عنایت به تاکیدات شهردار محترم در خصوص ارایه خدمات بهینه به شهروندان و ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات ارایه شده، با نظارت مستقیم واحد فنی و عمرانی شهرداری ایلخچی در اقدامی کم سابقه جهت شیب بندی صحیح و استاندارد و دوام بیشترآسفالت در مسیر دره گاوداری از دستگاه فینیشر جهت بیس ریزی مسیر استفاده می شود. نتیجه این عملیات که برای اولین بار در آماده سازی مسیرها و معابر شهری در منطقه اجرایی می شود، آسفالتی یکنواخت با شیب بندی اسنتاندارد می باشد.
این عملیات در گذشته با دپوی مصالح بیس در طول مسیر و اختلاط با آب و پخش آسفالت توسط دستگاه گریدر صورت می‌گرفت که از معایب این کار، صرف وقت و انرژی بیشتر و هدر رفت آب و مصالح بوده و علاوه بر آن کیفیت اجرا تابع مهارت رانندگان و تجهیزات جانبی دستگاه گریدر است.
با استفاده از دستگاه فینیشر، اختلاط مصالح با آب مورد نیاز در کارخانه صورت گرفته و مصالح اختلاط یافته با کامیون به محل اجرا انتقال و پس از تخلیه در فینیشر در عرض و ضخامت مورد نیاز با دقت بالایی صورت می‌گیرد.
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ایلخچی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تمدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.