#برای_آبادانی_شهر_ایلخچی

#عزم_شهرداری_ایلخچی_در_پروژه_های_عمرانی_زمینه_‌ساز__توسعه_روز_افزون_ایلخچی_است

 

💢در راستای روان‌سازی ترافیک و تسهیل در تردد و ارتباط قسمت شرقی شهر(مناطق مسکونی واقع در خیابان دارایی) با مرکز شهر  طرح مسیرگشایی در این مناطق در حال اجرا می باشد.

مسیرگشایی در بافت‌های شهری و همچنین شهرک‌ها و مناطق مسکونی الحاقی یکی از فعالیت‌های شاخص مدیریت شهری در حوزه حمل و نقل و به عنوان مطالبه‌ای عمومی از سوی شهروندان است که از بار ترافیکی مناطق و خیابان‌های شهر کاسته و بر ارزش املاک می افزاید.مسیرگشایی‌ها در روان‌سازی ترافیک شهری نقش بسزایی دارند و علاوه بر آن در میان‌مدت می‌تواند به تحکیم شرایط زندگی و ارتقای شرایط زیستی و زندگی شهروندی منجر شود.

 

🔸در این راستا با عنایت به حجم بالای ترافیکی در خیابان امام(ره) و همچنین مشکلات تردد شهروندان ساکن در محل ، شهرداری ایلخچی در خدمتی دیگر به شهروندان عزیز، اقدام به مسیر گشایی و ارتباط مناطق مسکونی واقع در قسمت شرقی شهر با مرکز شهر ایلخچی نموده است، اقدامی که علاوه بر تسهیل تردد، از بار ترافیکی موجود در خیابان امام(ره) مخصوصا” در ساعات اوج ترافیک به میزان نسبتا” چشمگیری خواهد کاست و ترددی راحت و ایمن تر را برای شهروندان ساکن در محل به ارمغان می آورد.

♦️گفتنی است که هم اکنون فاز اول عملیات مسیرگشایی انتهای خیابان داریی به طول۵۰۰متر، توسط پیمانکار مربوطه و زیر نظر واحد عمرانی شهرداری ایلخچی اجرایی شده است.

🔸 کاهش بار ترافیکی، بهره مندی مناطق کمتر توسعه یافته از امکانات شهری، اجرای پروژه های زیرساختی و اساسی و رضایتمندی شهروندان از جمله مواردی است که توسط شهرداری ایلخچی در اجرای پروژه های شهری در نظر گرفته شده است و این مهم در پروژه های مسیر گشایی نیز همواره لحاظ شده است. چرا که رضایتمدی و آسایش شهروندان عزیز همواره از اولویت های کاری مجموعه شهرداری ایلخچی بوده است.

 

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ایلخچی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تمدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.