خط تاکسی تبریز- ایلخچی افتتاح شد

01 اکتبر 2022 - 15:41 441 بازدید نویسنده : جمال سرافراز

خط تاکسی تبریز- ایلخچی افتتاح شد

 

با پیگیری ها و دستور عاجل دکتر منافی شهردار محترم ایلخچی و حمایت های اعضای محترم شورای اسلامی شهر ایلخچی مبنی بر رفاه شهروندان و توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی،  ایستگاه تاکسی برون شهری تبریز-ایلخچی و بالعکس، طی برنامه ریزی های بعمل آمده، بمنظور خدمات رسانی بهینه به عموم شهروندان ایلخچی و حومه، قبل از ظهر روز شنبه ۱۴۰۱/۰۷/۰۹با ۱۵ دستگاه تاکسی زرد و تعداد چندین دستگاه تاکسی کمکی، با حضور امام جماعت محترم بخش ایلخچی، شهردار و بخشدار محترم ایلخچی ، اعضای محترم شورای اسلامی شهر ایلخچی و مسئولین ادرات بخش ایلخچی، افتتاح و به بهره برداری رسید .

افتتاح خط تاکسی های بین شهری تبریز- ایلخچی، اقدامی بنیادی در توسعه زیر ساخت های رفاهی در این شهر بوده و انتظار می رود با  توسعه متوازن زیر ساخت های حمل و نقل عمومی، شاهد توسعه همه جانبه و رونق روز افزون در شهر ایلخچی باشیم.

یکسان سازی قیمت ها، تسهیل در تردد شهروندان، دانشجویان و دانش آموزان و ارتقای شاخص های حمل و نقل عمومی در ایلخچی، از اهداف مهم طرح توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی در این شهر می باشد.

سرافراز

روابط عمومی شهرداری ایلخچی

 

 

 

 

مازندران ظرفیت های بکری دارد که باید با اجرای طرح های از این دست این منابع را شکوفا سازیم و ایجاد مازندران توسعه یافته یافته و غنی با عزم جهادی شدنی است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تمدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.