روز جهانی قدس گرامی باد

13 آوریل 2023 - 12:53 204 بازدید

«بسم الله الرحمن الرحیم»

✍️روزجهانی قدس یکی از یادگاران ماندگار معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه است. اگر این نگاه اندیشمندانه و خردمندانه نبود، بدون شک اکنون قدس از یاد جامعه جهانی رفته بود و رژیم اشغالگر قدس و استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا به اهداف شوم و خبیثشان رسیده بودند.
🔻نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان هر سال به عنوان روز قدس از سوی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) ضمن ایجاد فضایی برای همبستگی و نزدیکی دل های میلیونها مسلمان در سرتاسر جهان ، قدس و فلسطین عزیز را به عنوان مهم‌ترین شاخص و محور تفکر انقلابی و اسلامی در ایران و جهان اسلام تبدیل مطرح کرده است.
🔻گرامیداشت روز جهانی قدس به عنوان نمادی از نفرت عمومی دنیای اسلام نسبت به اشغالگری، ستم و جنایات رژیم صهیونیستی و حامیان و اربابان آن است که لحظه ای از ترور، تخریب و کشتار صاحبان اصلی فلسطین یعنی مسلمانان عرب دست نکشیده اند.

🔻 ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه همشهریان انقلابی و ولایت مدار شهر ایلخچی و گرامیداشت این روز تاریخی و جهانی، با اقتدا به رهنمودهای امام امت و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حمایت از مقاومت ملت مظلوم فلسطین را بر خود فرض دانسته ، امیدواریم به فضل الهی و به زودی شاهد پیروزی جهان اسلام و نابودی رژیم فاسد و جعلی اسرائیل باشیم.

شهرداری ایلخچی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تمدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.