سوم خرداد سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر گرامی باد

24 می 2023 - 14:38 178 بازدید نویسنده : جمال سرافراز
بسم الله الرحمن الرحیم
انقلاب اسلامی  فراز و نشیب های بسیاری را از سر گذرانده و بارها شاهد عناد و دشمنی بدخواهان و دست درازی متجاوزین بوده است.
دشمنانی که برای دستیابی به اهداف و رویاهای شیرین خود, کام ملت ایران را تلخ کردند و نه تنها خیرخواه این مردم نبوده اند بلکه انواع جنگ های نظامی, اقتصادی , فرهنگی و اجتماعی را تحمیل کردند.
فتح خرمشهر و حماسه آزادسازی این شهر در واقع جایی بود که رژیم بعث عراق رویاهای خود را نقش بر آب دید و البته شاید معادلات جنگ تحمیلی قبل و بعد از عملیات بیت المقدس تغییر یافت.
حماسه فتح خرمشهر با بیان ارزشمند حضرت امام خمینی (ره ) که فرمودند “خرمشهر را خدا آزاد کرد” رنگ و بویی آسمانی گرفت و نشان داد دفاع مردم ایران کاملا مقدس و اقدامی در مسیر حفظ آب, خاک و سرزمین مادری است.
بی تردید تلاش مردم در حمایت و پشتیبانی از  انقلاب با شکوه اسلامی لحظه های بزرگ و بسیاری همچون فتح خرمشهر را در خود جای داده است و دشمنان این کشور باید بدانند که ملت بزرگ ایران در مسیر آرمان های والای خود آمادگی حماسه سازی در عرصه های مختلف را دارد.
 فرا رسیدن سوم خرداد سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر عزیز را  تبریک عرض نموده و امیدواریم با تأسی از حماسه سازان خرمشهر بتوانیم گام های موثری در مسیر توسعه و پیشرفت میهنمان برداریم.
شهرداری و شورای اسلامی شهر ایلخچی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تمدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.