#با_هدف_ارتقای_سطح_بهداشت_و_پاکیزگی_معابر_شهری_و_تسهیل_در_روند_جمع_آوری_پسماند_صورت_گرفت

 

در راستای ارتقای شاخص های بهداشت محیط زیست شهری  و خدمات سانی بهینه  به همشهریان عزیز، طرح تعمیر و بازسازی سطل‌های زباله سطح شهر توسط واحد خدمات شهری شهرداری ایلخچی در حال اجرا می باشد.

بهسازی و مناسب سازی تجهیزات جمع آوری پسماندهای خانگی از مطالبات به حق شهروندان بوده و در جهت رفاه حال  این عزیزان و رتقای سطح بهداشتی محیط زیست شهری، طرح بهسازی  باکس های زباله توسط  شهرداری ایلخچی اجرایی گردید.

در این طرح با کس  باز سازی شده بعد از تعمیر و شستشو در محل خود نصب می گردد.  

 شایان ذکر است که تاکنون به همت پرسنل  ساعی خدمات شهری شهرداری ایلخچی ، اکثر باکس های زباله در نقاط مختلف شهر ، بازسازی و نصب شده است و باکس های سایر محلات نیز در روزهای آینده  تعمیر و باز سازی  خواهد شد. ‌‌‌ ‌‌‌‌‌

باکس های زباله ، به دلیل استفاده بیش از حد و  و شیرابه حاصل از پسماندهای خانگی، به مرور زمان مستهلک می‌شوند و نیاز به بازسازی پیدا می کند که در این راستا عملیات باز سازی باکس های زباله سطح شهر هرسال  به صورت مدون توسط شهرداری ایلخچی صورت می گیرد.

#همشهریان_گرامی_می توانند ، درخواست ها، مطالبات و پیشنهادات خود ، در خصوص مسایل شهری را در وب سایت رسمی شهرداری ایلخچی به  آدرس https://sh-eilkhchi.ir/ در بخش انتقادات و پیشنهادات ثبت نموده و یا در صورت لزوم در وقت اداری با شماره تماس ۳۳۴۱۲۶۰۶-۰۴۱ و در سایر اوقات با شماره تلفن ۳۳۴۱۲۲۷۰-۰۴۱  تماس حاصل نموده ودرخواست های  خود را پیگیری  فرمایند.

#رضایت_مندی_شهروندان_عزیز_سرمایه_ماست

🇮🇷روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ایلخچی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تمدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.