عید سعید فطر مبارک باد

01 می 2022 - 13:15 470 بازدید نویسنده : جمال سرافراز

روز عید فطر ، روز شادمانی پرهیزگارانی است که بابرچیدن زنجیر تعلقات مادی و مهار خواهش های نفسانی خویش درخواست توبه و بازگشت شان به درگاه خداوند یکتا مقبول افتاده است و طلیعه ماه شوال پرهیزگاران را در جشن عبادت و امساک به همخوانی می خواند تا خدای را شاکر شوند و به شکرانه این نعمت بزرگ و بی کران، به ستایش باری تعالی پرداخته و زنگار گناه را از آینه روشن قلب وجان می زداید.

عید سعید فطر تجلی خدا خواهی و جشن دوری از معصیت و اوج امیدواری به مغفرت و رحمت الهی، زمان شکفتن گلهای ایمان در دل و جان انسان است. تحفه خداوند به مؤمنانی است که با سلاح روزه به غبارروبی خانه دل پرداخته اند. آنان که پلیدی را از جان خود بیرون رانده اند و به جای آن اخلاص و ایمان را جایگزین کرده اند.

ضمن آرزوی قبولی طاعات وعبادات تمامی مسلمین به ویژه اهالی مومن و ولایت مدار شهر ایلخچی که صیام هر روز را به امید لحظا تی ملکوتی افطار وهر شامگاه را به شوق سیراب شدن ازفیض سحرگاه به پایان رسانده اید تبریک و تهنیت می گویم وامیدواریم نیازها و نجواهای خالصانه مهمانان حضرت دوست که در کوچه های سبز کلمات وحی ، مفهوم آیینه قدر را دریافته اند با عنایت ویژه ی حضرت ولی عصر (عج ا…تعالی فرجه الشریف ) به هدف اجابت و استجابت برسد .

سرافراز

روابط عمومی شهرداری ایلخچی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تمدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.