#ایلخچی_شهر_فرصت_های_ناب_سرمایه_گذاری

شهرداری ایلخچی در نظر دارد بهره برداری و احداث پروژه های سرمایه گذاری در این شهر را به روش سرمایه گذاری مشارکتی به افراد حقیقی و حقوقی واجد شرایط واگذار نماید.
سرمایه‌گذاران وعلاقه مندان می توانند برای دریافت اسناد و اطلاعات اولیه پروژه ها و ثبت درخواست های کتبی خود مبنی بر تمایل به  مشارکت در پروژه های سرمایه گذاری به واحد واحد سرمایه گذاری و یا روابط عمومی شهرداری ایلخچی مراجعه نمایند.

همچنین افراد متقاضی در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانند با شماره تلفن ( ۳۳۴۱۲۹۰۰-۰۴۱) واحد سرمایه گذاری و یا روابط عمومی شهرداری ایلخچی تماس حاصل نمایند.
 دستیابی به اهداف توسعه شهری و تأمین خدمات موردنیاز شهروندان، نیاز  به مشارکت سرمایه گذاران با شهرداری را طلب میکند. دراین راستا شهرداری و شورای اسلامی شهر ایلخچی به منظور تامین درآمد پایدار برای شهرداری‌، حرکت به سوی سرمایه‌گذاری و جذب مشارکت‌های مردمی در شهر فرهنگ و زیبایی، شهر فرصت های ناب سرمایه گذاری، ایلخچی را اولویت برنامه‌های خود قرار داده است.

با عنایت به ترانزیتی بودن شهر ایلخچی که مرتبط کننده استان های مختلف کشور می باشد، دراین شهر در سنوات گذشته پروژه های سرمایه گذاری متنوعی شروع شده است.

همچنین ایجاد زیرساخت های لازم جهت توسعه صنعت گردشگری و آماده سازی بستر لازم برای اجرای پروژه های سرمایه گذاری از برنامه های در دستور کار شهرداری می باشد.

#شهرایلخچی در مسیر رشد و شکوفایی است

ظرفیت های سرمایه گذاری و همچنین وجود آثار تاریخی و جاذبه های طبیعی موقعیت شهر ایلخچی را از دیگر شهر ها متمایز کرده است.

با عنایت به موقعیت خاص شهر ایلخچی و ترانزیتی بودن مسیر آن داری موقعیت بسیار عالی برای سرمایه گذاری در زمینه های مختلف تجاری،خدماتی و سیاحتی می باشد و سرمایه گذار با  اطمینان کامل می تواند از سود آوری  پروژه خود اطمینان حاصل نماید، از جمله  پتانسیل های شهر ایلخچی می توان به دسترسی به جاده های اصلی موصلاتی،موقعیت جغرافیایی عالی و دار بودن فرصت های سرمایه گذاری سود آور اشاره کرد.

برای جذب گردشگر و سرمایه گذار تاکنون چه اقداماتی انجام شده است؟

#ایلخچی شهر فرصت های سرمایه گذاری ناب است

در راستای ارتقاء و توسعه صنعت توریسم در منطقه به عنوان یکی از منابع درآمدی، شهرداری اقدام به تملک و سرمایه گذاری در عمارت پیرآباد نموده است. شایان ذکر است که عمارت پیرآباد به عنوان یک بنای تاریخی همواره مورد توجه عموم بوده و شهرداری سعی کرده از این پتانسیل به نحو احسن استفاده نماید. همچنین در این راستا شهرداری با فراهم کردن زیر ساخت های گردشگری و فراهم کردن امکانات رفاهی سعی در  توسعه صنعت  گردشگری داشته است.

#پروژه های سرمایه گذاری در دست بررسی شهرداری ایلخچی#

 شهرداری ایلخچی  در نظر دارد با استفاده از روش های  سرمایه گذاری ومشارکت در املاک پلاک ۲۹  شهرداری در جهت توسعه درآمد پایدار وساماندهی وتکمیل پرونده های عمرانی نیمه تمام وزیرساخت های شهری ازجمله موارد ذیل الذکراقدام نماید. البته کلیه ی پروژه های سرمایه گذاری نهایی شده ونیز شرایط تکمیل وشروع پروژه های عمرانی با مجوز شورای محترم خواهد بود.

 • احداث مسیر های کندرو و ساماندهی مسیر های شهری:

  ساماندهی واحداث مسیر کند روخیابان امام(ره) :

(الف – مسیرکندرو مابین خیابان شهید مدنی تاجاده خاصلر .

 ب- مسیر کند رومابین مسجد ولیعصر(عج) تابلوار بسیج

 ج- مسیر بلواربسیج تاخیابان صاحب

 • طرح ساماندهی عمارت پیرآباد
 • تکمیل ومحوطه سازی ساختمان نیمه کاره انتهای آتشنشانی
 • تکمیل وتوسعه پارک جنگلی انتهای خیابان مولوی
 • طرح احداث شهرک مسکونی
 • تامین واحداث پارکینگ های عمومی خیابان امام(ره)
 • احداث مجتمع های فرهنگی ،تفریحی و ورزشی
 • احداث زمین فوتسال
 • احداث شهر بازی ارم
 • پروژه تجاری مهر
 • احداث مجموعه اتومال ایلخچی

 

روابط عمومی شهرداری شهر ایلخچی

ثبت دیدگاه

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تمدیر سایت منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.