#معرفی_فرصت_های_سرمایه_گذاری_شهرداری_ایلخچی

#ایلخچی_شهر_فرصت_های_ناب_سرمایه_گذاری

🌕دستیابی به اهداف توسعه شهری و تأمین خدمات مورد نیاز شهروندان، نیاز به مشارکت سرمایه گذاران با شهرداری را طلب می کند. دراین راستا شهرداری و شورای اسلامی شهر ایلخچی به منظور تامین درآمد پایدار برای شهرداری‌، حرکت به سوی سرمایه‌گذاری و جذب مشارکت‌های مردمی در شهر فرهنگ و زیبایی، شهر فرصت های ناب سرمایه گذاری، ایلخچی را اولویت برنامه‌های خود قرار داده است.
🔺نیاز سنجی و انجام اقدامات راهبردی در راستای از سر گیری پروژه های نیمه تمام سرمایه گذاری و فراهم آوری شرایط مناسب برای جذب سرمایه گذار و همچنین ایجاد فرصتهای جدید سرمایه گذاری از جمله اقدامات صورت گرفته می باشد.

✅با عنایت به ترانزیتی بودن شهر ایلخچی که مرتبط کننده استان های مختلف کشور می باشد، این شهر بستر مناسبی برای پروژه های سرمایه گذاری متنوع و سود آور می باشد.
💢ایجاد زیرساخت های لازم جهت توسعه صنعت گردشگری و آماده سازی بستر لازم برای اجرای پروژه های سرمایه گذاری از برنامه های در دستور کار شهرداری می باشد.
🔷ظرفیت های سرمایه گذاری و همچنین وجود آثار تاریخی و جاذبه های طبیعی موقعیت شهر ایلخچی را از دیگر شهر ها متمایز کرده است.
💠با عنایت به موقعیت خاص شهر ایلخچی این شهر، داری موقعیت بسیار عالی برای سرمایه گذاری در زمینه های مختلف تجاری،خدماتی و سیاحتی می باشد و سرمایه گذار با اطمینان کامل می تواند از سود آوری پروژه خود اطمینان حاصل نماید، از جمله پتانسیل های شهر ایلخچی می توان به دسترسی به جاده های اصلی و موصلاتی، موقعیت جغرافیایی عالی و دار بودن فرصت های سرمایه گذاری سود آور اشاره کرد.
✅در راستای ارتقاء و توسعه صنعت توریسم در منطقه به عنوان یکی از منابع درآمدی، شهرداری اقدام به تملک و سرمایه گذاری در عمارت پیرآباد نموده است. شایان ذکر است که عمارت پیرآباد به عنوان یک بنای تاریخی همواره مورد توجه عموم بوده و شهرداری سعی کرده از این پتانسیل به نحو احسن استفاده نماید. همچنین در این راستا شهرداری با فراهم کردن زیر ساخت های گردشگری و فراهم کردن امکانات رفاهی سعی در توسعه صنعت گردشگری داشته است.

👈پروژه های سرمایه_گذاری در دست بررسی شهرداری ایلخچی

❇️احداث مسیر های کندرو و ساماندهی مسیر های شهری:
ساماندهی واحداث مسیر کند روخیابان امام(ره) :
(الف – مسیر کندرو ما بین خیابان شهید مدنی تاجاده خاصلر .
ب- مسیر کندرو ما بین مسجد ولیعصر(عج) تابلوار بسیج
ج- مسیر بلوار بسیج تا خیابان صاحب
❇️طرح ساماندهی عمارت پیرآباد
❇️تکمیل وتوسعه پارک جنگلی انتهای خیابان مولوی
❇️طرح احداث شهرک مسکونی
❇️تامین واحداث پارکینگ های عمومی خیابان امام(ره)
❇️احداث مجتمع های فرهنگی ، تفریحی و ورزشی
❇️احداث زمین فوتسال
❇️احداث شهر بازی ارم
❇️پروژه تجاری مهر
❇️پروژه سیتی سنتر ایلخچی
❇️احداث مجموعه اتومال ایلخچی و …

 

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ایلخچی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تمدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.