مهندس مولایی شهردار ایلخچی از کسب رتبه برتر شهرداری ایلخچی در سفرهای نوروزی ۱۴۰۰ خبر داد.

مهندس مولایی شهردار ایلخچی اظهار داشت: در نشست ستاد تسهیلات سفر شهرستان اسکو، شهرداری ایلخچی به عنوان جایگاه  اول در ارائه تسهیلات سفر انتخاب شد.

وی با تقدیر از فرماندار و رئیس ستاد تسهیلات سفر شهرستان اسکو بیان کرد: این اتفاق مهم در سایه مدیریت ستاد تسهیلات شهرستان و همدلی همه اعضا و همت و مشارکت شهروندان مسئولیت پذیر محقق شده است.

شهردار ایلخچی با اشاره به نقش شهرداری‌ها در تسهیلات سفر و انتخاب شهر ایلخچی به عنوان شهر برتر در شهرستان بیان کرد: شهرداری‌ها همواره رکن اصلی ستاد تسهیلات سفر هستند و نقش شهرداری‌ها در کسب رتبه نخست استانی بی بدیل است.

مهندس مولایی به اقدامات شهرداری ایلخچی در روزهای پایانی سال ۱۳۹۹ در حوزه تسهیلات نوروزی اشاره و اضافه کرد: شهرداری و شورای اسلامی ایلخچی در حوزه زیرساختی شرایط و بستر مناسبی را برای مهمانان فراهم کرده، که از جمله آنها راه اندازی مدیریت یکپارچه  در خصوص ساماندهی مراکز ارایه اقلام مورد نیاز مسافران و همچنین مراکز ارایه خدمات خودرویی، راه اندازی محل اسکان  اضطراری ، ساماندهی پارک‌ها و بوستان‌های محله‌ای  از جمله آنهاست.

شهردار ایلخچی عنوان کرد: یکی از اقدامات مهم شهرداری در کنار دیگر دستگاه‌ها کمک و مشارکت جدی در اسکان اضطراری مسافران نوروزی در چند روز بحرانی نوروز بود که خدماتی از قبیل تأمین آب شرب، اصلاح وضعیت نور برخی مکان‌های اسکان اضطراری و … توسط شهرداری صورت گرفت.

مهندس مولایی همچنین بهبود منظر و سیمای شهری، مدیریت پسماند، ساماندهی تابلوهای راهنمای شهری، تهیه و توزیع نقشه‌های شهری و ساماندهی نماز خانه ها  را از دیگر اقدامات شهرداری در حوزه تسهیلات سفر ذکر کرد.

شهردار ایلخچی در پایان اذعان داشت: بی شک نقش شهروندان فهیم ایلخچی در پیشبرد امور مثال زدنی است و تجربه ثابت کرده هرگاه شهروندان عزیز در کنار خادمین خود قرار گیرند موفقیت و حصول به نتیجه مطلوب زودتر واقع خواهد شد.

روابط عمومی شهرداری ایلخچی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تمدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.