✅رسیدگی به وضعیت امنیت شغلی کارکنان شهرداری ایلخچی، اولویت کاری شهردار ایلخچی

🔰دکتر منافی در این خصوص ابراز داشت: اکنون امنیت شغلی، آرامش روانی، افزایش بهره‌ وری و شادابی کارکنان شهرداری با ساماندهی نیروی انسانی یکی از مهم‌ترین اولویت‌های شهرداری است که امیدواریم که این موضوع با عنوان یکی از ضرورت ها، تداوم داشته باشد.
🔸ایشان افزودند: ساماندهی نیروی انسانی موجود یکی از مهم‌ترین اولویت های کاری بنده است چرا که در صورت اجرای این اقدام، افزایش بهره‌وری و اثربخشی کارکنان را شاهد بوده و در امور مختلف مربوط به شهرداری به مراتب نتایج بهتری نیز خواهیم گرفت.
💠شهردار ایلخچی خاطر نشان کرد: کارکنان زحمت کش و پرتلاش شهرداری به جای آنکه خود را نیروی موقت بدانند، نیروی ثابت شهرداری ایلخچی دانسته و به مراتب با شادابی و تعصب شغلی بیشتری نیز به دنبال حل مشکلات شهروندان عزیزمان خواهند بود.
🔻خانم افخمی مسئول امور اداری و کار گزینی نیز در بررسی روند تبدیل وضعیت نیروهای شهردار ایلخچی ابراز داشتند: در حال حاضر تعدا احکام جدید صادر شده ۱۴۵ فقره بوده، ۴۵ مورد طبقه بندی کارگری و ۲۰ مورد نیز طبقه بندی کارمندی داشته ایم، همچنین در همین راستا، تعداد ۵ فقره حکم رسمی صادر شده است. که با استعانت از خداوند متعال امیدواریم این روند تا حصول نتیجه نهایی تداوم داشته باشد.

 

سر افراز-روابط عمومی شهرداری ایلخچی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تمدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.