💢💢💢#شکوفایی_عمرانی_شهرداری_ایلخچی

03 اکتبر 2020 - 8:52 1557 بازدید

#کارنامه_عمرانی_شهرداری_ایلخچی
#برای_آبادانی_شهر_ایلخچی
✍️روند اجرایی خوب پروژه‌ های عمرانی و خدماتی شهرداری ایلخچی، نشان از تعهد و خدمت دارد. تعهد در جهت توسعه و شکوفایی عمرانی و خدمات رسانی به شهروندان عزیز.

 
🟡 با اجرای طرح های متنوع عمرانی و خدماتی، سال ۹۹ در حوزه احداث پروژه های عمرانی، سال توسعه و شکوفایی عمرانی در ایلخچی خواهد بود.
🔶در این راستا برخی از پروژه ها در حال ساخت هستند و عملیات اجرایی برخی دیگر نیز به زودی شروع خواهد شد که اکنون شاهد از سر گرفتن عملیات اجرایی برخی پروژه های رفاهی و خدماتی سطح شهر هستیم که از جمله آن می توان به پروژه توقفگاه ایستگاه قطار، پروژه تجاری خدماتی شهریاران و احداث مسیر کندرو در خیابان امام (ره) اشاره کرد.
🟢پروژه های هدایت آبهای سطحی، اصلاح هندسی معابر و

محلات، بهسازی آسفالت شهری، توسعه زیر ساختهای عمرانی و بهسازی شبکه آبیاری فضای سبز شهری از جمله فعالیت های در حال اجرای شهرداری ایلخچی طی
نیمه اول سال ۹۹ محسوب می شود.
🔺احداث مجموعه خدماتی رفاهی پارک نهج البلاغه، احداث تصفیه خانه فاضلاب شهری، خدمات رسانی به مناطق کمتر بر خوردار، احداث بازارچه خشکبار، احداث شهر بازی پارک ملت، توسعه خدمات رفاهی و خدماتی و آسفالت اساسی مسیرهای اصلی، قسمت دیگری از اقدامات شهرداری ایلخچی در راستای توسعه فعالیت های عمرانی است.
🔶در ادامه طرح های عمرانی و ترافیکی، جدول گذاری معابر و اصلاحات هندسی در چند نقطه از سطح شهر، جزو برنامه های عمرانی ترافیکی این شهرداری است.
✅در خصوص برنامه‌های آتی شهرداری ایلخچی در حوزه عمرانی، طبق برنامه ریزی های انجام شده، پروژه احداث شهرک مسکونی ولیعصر(عج)، مجتمع فرهنگی خدماتی واقع در پارک نهج البلاغه و طرح ساماندهی پسماندهای خانگی که درحال طی مراحل اجرایی میباشد از سری پروژه های است که در دستور کار شهرداری ایلخچی قرار شده است.
✴️همچنین به منظور بهسازی محیط شهری وجلوگیری از آبگرفتگی و سرازیر شدن آبهای سطحی در معابر شریان های اصلی شهر، طرح احداث و بازسازی کانال های هدایت آبهای سطحی اجرایی شده است.

#رفاه_و_رضایتمندی_شهروندان_عزیز_هدف_مجموعه_شهرداری_ایلخچی

🇮🇷 حاجی باپیری-روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ایلخچی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تمدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.