#رضایتمندی_و_رفاه_شهروندان_عزیز_هدف_ماست

با تداوم خدمات عمرانی شهرداری،مراحل اجرایی فاز اول عملیات جدولگذاری و بهسازی جداول خیابان امام(ره) به اتمام رسید.

با توجه به اهمیت و ضرورت توجه به مسائل عمرانی شهر، شهرداری ایلخچی با هدف ساماندهی معابر و نهرهای سطح شهر و همچنین زیباسازی فضاهای شهری و مناسب‌سازی پیاده‌روها و جداول، عملیات بهسازی و مرمت جداول و کانال های معابر را در دستور کار قرار داده است و رفع نواقص جداول در سطح معابر از جمله اقدامات خدمات رسانی شهرداری به شهروندان و ساکنان مناطق مختلف شهری است که در راستای ساماندهی وضعیت خیابان ها و معابر اصلی شهر اززجمله خیابان امام(ره) نیز در دستور کار شهرداری قرار گرفت.   

در ادامه فرآیند اجرای فعالیت های عمرانی در سطح شهر و ارائه خدمات با هدف ارتقای سطح کیفی معابر و افزایش خدمات رسانی به شهروندان، فاز اول عملیات جدول گذاری خیابان امام(ره) به اتمام رسید.

مسیر خیابان امام(ره) از مسیرهای ترانزیتی و اصلی می باشد که بهسازی و توسعه فضای سبز شهری در این قسمت علاوه بر زیبایی بصری این مسیر در ارتقای شاخص های بهداشی و رفاه حال شهروندان و مسافران نیز تاثیر بسزایی دارد.

از کسبه محترم خیابان امام(ره) و شهروندان گرامی که با صبر و حوصله مجوعه شهرداری را در ارایه خدمات بهینه یاری می نمایند تقدیر و تشکر می گردد چرا هدف شهرداری، آسایش و رضایت مندی شهروندان عزیز می باشد.

🇮🇷روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ایلخچی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تمدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.