♦️دکتر متفکر آزاد نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر با حضور در ایلخچی از پروژه کنار گذر جنوبی ایلخچی بازدید کردند، در این بازدید که مهندس رضی منش فرماندار شهرستان اسکو، دکتر آزادی بخشدار ایلخچی، مهندس مولایی شهردار ایلخچی و اعضای شورای اسلامی شهر ایلخچی نیز حضور داشتند، دکتر متفکر آزاد از نزدیک در جریان وضعیت پروژه و مشکلات مربوط به کنار گذر جنونی ایلخچی قرار گرفت.
❇️در این بازدید که با هدف تسریع بخشیدن به روند اجرایی پروژه و بر طرف کردن موانع و مشکلات موجود صورت گرفت، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ایلخچی ضمن تاکید بر هرچه سریعتر از سرگیری عملیات عمرانی پروژها به بیان اهمیت وجود مسیر کمربندی در ایلخچی جهت حفظ سلامتی شهروندان اشاره کردند.
همچنین در این بازدید مهندس رضی منش فردار شهرستان اسکو و دکتر آزادی بخشدار بخش ایلخچی، توضیحاتی را در خصوص شرایط فعلی پروژه و موانع و مشکلات آن ارایه نمودند.
🔶لازم به توضیح است طول کنار گذر ایلخچی ۸ کیلومتر که ۶ کیلومتر از آن با پیشرفت فیزیکی ۶۵ درصد توسط اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی انجام شده و مقرر شد بود که مابقی عملیات تکمیلی بعلاوه دسترسی های لازم به ایلخچی در اسرع وقت انجام شود.
🔹همچنین در حاشیه این بازدید آقای حق شناس عضو شورای اسلامی شهر ایلخچی و مدیر عامل شرکت دشت یال به بیان مشکلات و مطالبات کشاورزان منطقهپرداختند که از جمله مواردی که ایشان مطرح کردند می توان به بحث مسیر ارتباطی کشاورزان، پل نیمه تمام اراضی دشت یال، دکل مخابراتی و ارزش افزوده اشاره نمودند.
🔶در پایان این بازدید فرماندار،شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ایلخچی، ضمن تقدیر از حضور دکتر متفکر آزاد نماینده مجلس شورای اسلامی خواستار تسریع در از سر گیری هرچه سریعتر عملیات اجرایی پروژه کنار گذر جنونی ایلخچی و حل معضل ترافیک در این شهر شدند.

🇮🇷روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ایلخچی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تمدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.