#آینه_خدمت_شهرداری_ایلخچی


✍️اهمیت ساماندهی محل دفن زباله در هر شهر کمتر از اجرای پروژه های عمرانی نیست. یعنی همانطور که احداث یک پارک در جهت رفاه و آسایش شهروندان امری مهم و ضروری است ودر رفع آلودگی نقش بسزایی دارد، محل دفن زباله هم اگر مورد توجه قرار گیرد و بخوبی مدیریت شود، می تواند بعنوان اجرای یک پروژه مهم مطرح و تاثیرات مفید وبلند مدتی بر سلامتی شهروندان داشته باشد
🔸در این میان همزمان با شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت اصول بهداشتی در دفن پسماندهی شهری شهرداری ایلخچی بروری ساماندهی محل دفن پسماندهای شهری و بروز کردن سیستم دفن تمرکز ویژه ای داشته است..
♦️از جمله جداسازی محل دفن پسماندهای بیماران کرونایی و جمع آوری این پسماندها مطابق با توصیه های کارشناسان بهداشتی بود که گامی بلند در راستای ارتقای شاخص های سلامت در جامعه می باشد.
همچنین جهت ممانعت از ورد افراد به زباله گاه و در راستای بهبود محیط زباله گاه محوطه فنس کشی شده تا از آلودگی محیطی و هجوم سگهای ولگرد به محل جلوگیری به عمل آید. بنابر گستردگی محل دفن زباله های خانگی در ایلخچی عملیات ساماندهی آن در چندین مرحله صورت گرفته و طبق برنامه ریزی بعمل آمده اجرایی می شود.

#سلامتی_شهروندان_اولویت_کاری_شهرداری_ایلخچی
🇮🇷روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ایلخچی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تمدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.