#آینه_خدمت_شهرداری_ایلخچی

💢پیمانکاران بازوان توانمند شهرداری بوده و تامین مالی آنها یکی از مهمترین اولویت های شهرداری می باشد. در این خصوص شهرداری ایلخچی تمهیدات خاصی اتخاذ نموده است تا بتواند با پرداخت مطالبات معوقه پیمانکاران، زمینه تداوم فعالیتهای عمرانی در شهر ایلخچی را فراهم آورد.
💠کاهش هزینه‌های غیرضروری و انضباط مالی یکی دیگر از اقدامات مهم صورت گرفته در راستای ساماندهی وضعیت مالی شهرداری محسوب می‌شود.
🖍از ابتدای سال جاری براساس برنامه تنظیم‌شده تلاش ویژه‌ای در خصوص ساماندهی وضعیت مالی شهرداری صورت گرفته است.
🌖خوشبختانه با تمهیدات اتخاذ شده و اقدامات صورت گرفته، بخشی از مطالبات پیمانکاران در سنوات قبل تعیین تکلیف و پرداخت گردید.
در این راستا مبلغ بیست میلیارد ریال از مطالبات پیمانکاران پروژه های سکوی توقفگاه قطار، پارک شقایق، پارک نهج البلاغه در سالهای گذشته که بلاتکلیف مانده بود، پرداخت گردید.
✍️گفتنی است این اقدام شهرداری علاوه بر رونق گرفتن فعالیتهای عمرانی، تاثیر بسزایی در عمران و آبادانی شهر ایلخچی،شهر نجابت و صداقت خواهد داشت.
❇️رضایتمندی شهروندان عزیز و شکوفایی شهر ایلخچی از مهمترین برنامه‌های شهرداری ایلخچی بوده و همراهی شهروندان گرامی همواره مشوق مجموعه شهرداری ایلخچی در راستای آبادانی و رونق شهر ایلخچی باشد.
#ایلخچی_شهر_نجابت_و_صداقت
🇮🇷روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ایلخچی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تمدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.